Автор Тема: Кандидатури за членство в клуб Land Rover Club Bulgaria  (Прочетена 8947 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Radoslav Stefanov

• Клубен член
  • Габрово
  • Публикации: 129
Добре дошъл официално. 
Някой от нас вече познават бай Прес от Ахтопол. Свястно момче с ровърско сърце. Дидко-Лудия ще е доволен, че има още един мераклия за нощните разходки.

lengarski

• София
  • Публикации: 2

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да

2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да, Freelander 1.8 & Discovery 3  2.7
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да ( но за съжаление не много често ) 
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?  Да

Targa

• Клубен член
  • Публикации: 91
Вече аз отговарям за приема на нови членове. Казвам се Николай Николов  и съм от Варна. Моля новите кандидат членове да пишат тук или да ми звънят на тел. 0898 50 23 80.

OFF_ROADER

• Публикации: 5
Здравейте аз съм Радо от Кюстендил,на въпросите отговарям с ДА.Радвам се,че ме приехте в семейството на Ленд Роувър.Моят джип е Ленд Роувър Дискавъри 1 v8 3.9I.

Targa

• Клубен член

Светослав Атов

• Клубен член
  • Публикации: 301
Здравейте! Казвам се Светослав Атов и съм от Провадия. Желая да стана член на  клуб Land Rover Enthusiasts Bulgaria. На поставените въпроси отговарям с "Да".               Поздрави!:)

Жоро Танев

• Клубен член
  • София
  • Публикации: 1158
Здравей Светьо, вярвам, че почти всички от нас знаят, кой си! Добре дошъл официално в клуба.
Георги Танев (0+)
Land Rover Discovery 1 300 TDi
0887 930 238, 0878 797 768

PinMaster

• Administrator
  • София
  • Публикации: 1642
Привет, имаш достъп до целият форум вече :)

Светослав Атов

• Клубен член
  • Публикации: 301

zzlatev

• Global Moderator
  • София
  • Публикации: 1013
    • ADV Bulgaria
Ама не си член на това дето кандидатстваш, а на новия Ленд Ровър Клуб България.;D
Range Rover Classic 300Tdi

Targa

• Клубен член
Бе важното е да си член. Добре дошъл.

Targa

• Клубен член
Баща ти и приятеля ще се регистрират ли тук?

Доктора

• Клубен член
  • Публикации: 1
Добро утро! Аз съм Юлиян Янев от Провадия и също съм кандидат за членство в клуб Land Rover Club Bulgaria. На девет от контролните въпроси отговарям категорично с "да". За съжаление все още нямам джип Land Rover, но мога да върша други полезни неща-да разпъвам лебедки, да режа клони, да копая с лопата и т.н. При участието ми в разходката из Беласица бях приятно впечатлен от толерантния дух, който цари между вас и това също е причина за моето желание да участвам в живота на клуба. Поздрави!

PinMaster

• Administrator
  • София
  • Публикации: 1642

Жоро Танев

• Клубен член
  • София
  • Публикации: 1158
Бобре дошъл и ти Докторе!

Sent from my BGO-DL09 using Tapatalk

Георги Танев (0+)
Land Rover Discovery 1 300 TDi