Автор Тема: Кандидатури за членство в клуб Land Rover Club Bulgaria  (Прочетена 8943 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sisk0

• Публикации: 1
Здравейте,
Казвам се Станислав на 29 години от бургас. Карам Ленд Роувър дискавъри от около 2 месеца.

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?  ДА
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? ДА
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? ДА
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? ДА
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?  ДА

Благодаря предварително.
« Последна редакция: 22:28, 2018-07-31 от PinMaster »

PinMaster

• Administrator
  • София
  • Публикации: 1642
Добре дошъл!
Драснете два реда тук: https://forum.lrclub-bg.eu/index.php?topic=369.0

TiL

• Клубен член
  • Публикации: 58
Христо Тодоров  гр. Ивайловград

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да, Discovery 2 td5
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Рядко излизам от природата :)
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?  Да

« Последна редакция: 13:14, 2019-01-05 от PinMaster »

PinMaster

• Administrator
  • София

Rumen Doichev

• Клубен член
  • Публикации: 165

windwarrior

• Клубен член
  • Публикации: 43
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?  - Да
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? - Да, Land Rover 1 gen 300 tdi - съвсем пресен, закупен миналата седмица. Нямам предишен опит с високопроходими автомобили
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? - Надявам се да започна още другия уикенд
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? - Да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? - Да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? - Да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? - Да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? - Да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? - Да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? - Да

Здравейте, казвам се Жоро, от София съм. По принцип съм (бях) фен на пешеходния туризъм, но напоследък се запалих по идеята да имам високопроходим автомобил, и по съвет на Злати се спрях на горепосочения модел. С някои от Членовете на клуба се познаваме лично (Злати, Жоро) с други - виртуално, от офроуд форума. Надявам се да ме приемете във вашето общество и да си бъдем взаимно полезни в нашето общо хоби.
« Последна редакция: 21:58, 2019-03-05 от PinMaster »

PinMaster

• Administrator
  • София

windwarrior

• Клубен член
  • Публикации: 43

Жоро Танев

• Клубен член
  • София
  • Публикации: 1158
Георги Танев (0+)
Land Rover Discovery 1 300 TDi
0887 930 238, 0878 797 768

zzlatev

• Global Moderator
  • София
  • Публикации: 1013
    • ADV Bulgaria
Добре дошъл Жоре, ето ти няколко интересни четива за старт и техническо ограмотяване. Това е проекта на Тишо, същата кола като твойта - https://forum.lrclub-bg.eu/index.php?topic=295.0 и проекта на адаша ти Жоро Танев, пак същата кола - https://forum.lrclub-bg.eu/index.php?topic=230.0 Тука е моята история, двигателя, окачване и голяма част от нещата са идентични с твоята кола, така че инфо доста може да се вземе - https://forum.lrclub-bg.eu/index.php?topic=324.0
Range Rover Classic 300Tdi

Жоро Танев

• Клубен член
  • София
  • Публикации: 1158
В моята тема ще има доста новости! Само да се прибера от Плевен, че нямам време и възможност да пиша и кача снимки сега.
Георги Танев (0+)
Land Rover Discovery 1 300 TDi
0887 930 238, 0878 797 768

Тишо

• Клубен член
  • Пазарджик
  • Публикации: 640
Добре дошъл! Аз също бях абсолютно пресен, когато взех Диското и реших да постъпя в Клуба. Личи си по темата ми.

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk

Land Rover Discovery 300Tdi

PinMaster

• Administrator
  • София
А - вие си пишете, аз така или иначе ще изтрия всичко, дет не е по темата ;)

Targa

• Клубен член
  • Публикации: 91
 Клубен член нов :)
Цитат
Здрасти Ники,

Както говорихме по телефона:

Росен Христов Лазаров, с.Орешак обл. Варна

0888646583

Поздрави

Цитат
Land Rover Discovery II, V8 4.0

zzlatev

• Global Moderator
  • София
  • Публикации: 1013
    • ADV Bulgaria
Таргов, айде човека да се появи тук и да отговори на анкетата, после е лесно. Дай му линка
Range Rover Classic 300Tdi