Автор Тема: Кандидатури за членство в клуб Land Rover Club Bulgaria  (Прочетена 8782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светослав Атов

• Клубен член
  • Публикации: 283
Ама не си член на това дето кандидатстваш, а на новия Ленд Ровър Клуб България.;D
Грешка,грешка... Извинения!
« Последна редакция: 14:36, 2018-01-06 от PinMaster »

Targa

• Клубен член
  • Публикации: 91

stojan_defender-a

• инженер-фантазьор
  • Клубен член
  • Публикации: 802
Светльо, входното ниво го покри със шкембето на Беласица, за Доктора мисля изпит по музика да организираме :D

Добре дошли и на двама ви!
Land Rover Defedner 90, 200tdi
Suzuki Grand Vitara LWB 2,5 V6
Zaz 965, '65

zzlatev

• Global Moderator
  • София
  • Публикации: 1009
    • ADV Bulgaria
Докторе, добре дошъл и ти, замислил съм ти нещо на теб, ще те правим Клубен Медик, ще опитваш първи ти всички ракии и ще даваш оценка дали са безопасни за здравето  и в какви дози :):):)
Range Rover Classic 300Tdi

rumen stefanov

• Клубен член
  • Публикации: 31

Светослав Атов

• Клубен член
  • Публикации: 283
Благодаря на всички , които поздравиха нашия екипаж с приемането ни в клуба!  Надявам се да сме полезни. Вече работим по подготовката на "Провадийска разходка 2018" и се надявам да "бистрим" концепцията в Юндола.

Tometo

• Разлог
  • Публикации: 17
Здравейте,
мисля че е време и аз да кандидатствам за членство .... Томето от Разлог съм, Onkel_Tom от другия форум.

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? ДА
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? ДА
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? ДА
Defender 110 300tdi, Range Rover Classic, Discovery 1 3.9 
BMW GS 1200 ADV, Kawasaki Zephyr 1100 Bobber Chooper
Транспортни услуги/Пътна помощ/ в Благоевградско и..ЕС

Targa

• Клубен член
  • Публикации: 91
Добре дошъл. Остави телефон за връзка.

alex_bg777

• Клубен член
  • Сопот
  • Публикации: 105

Kruder

• София
  • Публикации: 1
Здравейте, искам да кандидатствам за членство, основно за да идвам на разходки и мероприятия когато има:

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? ДА
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? ДА
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? ДА

Discovery 1 V8

zzlatev

• Global Moderator
  • София
    • ADV Bulgaria

Петър Велков

• София/Витоша
Здравейте! :)

Отговори на въпросите:
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - бих искал, но линкът към устава не работи!
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да

Всъщност, четейки въпрос №3 - излизам сред природата за да стигна до вкъщи, тъй като живея в хижа на Витоша. Карам Диско 2, именно защото (особено зимата) до хижата се стига трудно с кола, а и покрай ремонта ми се налага да возя всякакви строителни материали, помощници, каси бира... ужас е.

Не ми отне много време да ми допадне возилото (и Чоко е виновен, донякъде) :D

ПП: От сега да си призная, че първото нещо, за което ще седна да ви "зарибявам", е почистване в района на една изоставена хижа на Витоша - тонове боклуци, плачевно положение. Ама само да ме "вземете" ;)

PinMaster

• Administrator
  • София
  • Публикации: 1614
Епа - ще помагаме - ние одим по чукарите да помагаме, а в задния ни двор - кочина :)
Тамън ще сръчкаме софийските членове на клуба малко, че те само се скатават!

zzlatev

• Global Moderator
  • София
    • ADV Bulgaria
Добре дошъл, сега като има допуск до пълния обем на сайта и форума, и линка за Устава ще заработи, и други неща ще видите.

Петър Велков

• София/Витоша
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? - бих искал, но линкът към устава не работи!

Прочетох, запознах се, приех и преведох 30лв!