Автор Тема: Кандидатури за членство в клуб Land Rover Club Bulgaria  (Прочетена 8784 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DidiV

• Клубен член
  • Публикации: 59
Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е ДА, на въпрос 2 ако отговора е НЕ, е хубаво някой клубен член да ви познава и препоръча като запален фен).
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
Така по-лесно всеки ще може да прецени за себе си струва ли си да участва. Защото членството в нашия Клуб е и отговорност, не само кеф.
« Последна редакция: 14:42, 2019-07-18 от zzlatev »

DeepHum

• Клубен член
  • Публикации: 4
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? ДА
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? ДА
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? ДА
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?ДА

zzlatev

• Global Moderator
  • София
  • Публикации: 1009
    • ADV Bulgaria
Сега остава да се обадите на мен на 0887590528 и да уточним някои детайли
« Последна редакция: 14:42, 2019-07-18 от zzlatev »
Range Rover Classic 300Tdi

Ивайло Иванов

• Клубен член
  • София
  • Публикации: 11
Здравейте, Казвам се Ивайло Иванов, желая да кандидатствам за членство в клуба на lre Entusiasts. В другия форум (offroad-bulgaria) вече кандидатсвах и говорих Злати Златев. С него разговаряхме по телефона, даже и се запознахме на едно обучение. Той ми каза да се регистрирам тук и да подам и тук молбата си.
Ето я и нея:

1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Дa.
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?Дa, Range Rover P38.
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да.
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да.
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да.
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да.
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да.
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да.
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да.
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?Да.

Желанието ми да се включа в този клуб, не само защото притежавам такъв автомобил, а и защото ми харесва желанието на хората да помагат, кои както и с каквото може!

Поздрави!

Тишо

• Клубен член
  • Пазарджик
  • Публикации: 616
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да
3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да
Land Rover Discovery 300Tdi

zzlatev

• Global Moderator
  • София
    • ADV Bulgaria
Телефона ми е по-нагоре в темата, да се чуем

mldoc

• Банско
  • Публикации: 1
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?- да
2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?-да
3. Излизате ли сред природата с автомобила си?-да
4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?-да
5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?-да
6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?-да
7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?-да
8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?-да
9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?-да
10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?-да

:)

zzlatev

• Global Moderator
  • София
    • ADV Bulgaria
Е, добре дошъл, аз имам побратим в Банско, сега вече и Клубно другарче. Звънни да ти обясня някои детайли, но не е спешно

Тишо

• Клубен член
  • Пазарджик
  • Публикации: 616
Добре ще е да напишете при превод на членския внос, как точно да изпишем получателя, а именно: "Ленд Роувър Ентусиастс България"? за да не стане грешка.
Land Rover Discovery 300Tdi

Стефан Иванов Илиев

• Клубен член
  • гр. Габрово
  • Публикации: 9
Здравейте,
Моля,
да разгледате моето желание за членство в Клуба.
1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?
ДА

2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
 ДА

3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
ДА

4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
ДА

5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
ДА

6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
 ДА

7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
 ДА

8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
ДА

9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвате в Клубния живот?
ДА

10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
ДА

Поздрави,

Radoslav Stefanov

• Клубен член
  • Габрово
  • Публикации: 129
Последната кандидатура е на приятел от Габрово. Казва се Стефан Илиев и от скоро има Диско 2. Злати, да ти се обади нали?

zzlatev

• Global Moderator
  • София
    • ADV Bulgaria
Радо, ставаш отговорен за приема, ако ти си ОК, пускаме човека във Форума. Надявам се си навит, работата виртуална. За конкретния случай, нека да влиза човека и без да звъни, ще го чакаме най-късно на Узана

Radoslav Stefanov

• Клубен член
  • Габрово
  • Публикации: 129
Аз съм ОК с отговорността по приема - само ми дайте малко инструкции кое, как и т.н.?

PinMaster

• Administrator
  • София
  • Публикации: 1614
От страна на форума - ти само казваш ОК - аз им оправям правата :)
Като видиш надпис под ника му "Клубен член" - значи има достъп.

бай Прес

• Габрово
  • Публикации: 2
Здравейте .
Казвам се Пресиян Василев ,от гр.Габрово съм и желая да се влея в редиците на клуба.
На посочените въпроси по горе смело отговарям с ДА .
Благодаря че има този клуб.

Това е снимка на машината ми с двете дами в живота ми ,съпругата и сестра ми.
Поздрав.